Wij zijn in een kleine camping in de polder van Ouwerkerk. Buiten de schoolvakanties vindt u bij ons rust en ontspanning, in de schoolvakanties trekken wij ook gezinnen met kinderen die ervan houden om buiten te spelen en tussen de dieren te zijn.
In de rustige perioden is een klein kampvuur ook toegestaan. We zijn ook in de winter geopend en hebben een verhard stuk speciaal voor campers of zware voertuigen wanneer het gras nog te nat is. Speciaal tarief voor mensen op doorreis met een klein tentje.
Ons aanbod op recreatief gebied bestaat onder andere uit; een voertour, begeleide buitenritten en boerengolf. Ook hebben we restaurant ‘de Trotse Tafel’ heropend op ons terrein. Hier kunnen recreanten terecht voor een hapje en een drankje. Uiteraard helpen de deelnemers van de dagbesteding om dit recreatieve aanbod mogelijk te maken. Op onze boerderij loopt een groot diversiteit aan dieren: Paarden, schapen, pauwen, een emoe, kippen, varkens, eenden, ezels en pony’s. Lijkt u het leuk om te overnachten bij ons, ook dat is mogelijk! We hebben 15 kampeerplaatsen, 1 chalet voor 4 personen en 2 glampingtenten voor 6 personen. Daarnaast hebben we ook in de zomermaanden ruimte voor grote groepen; een legertent en een 8 persoons chalet voor kampleiding. Deze zomer mogen we al een turnkamp en een groep ex-commando\'s ontvangen!
Wij hebben voor het komende paasweekend nog voldoende vrije plekken op onze camping en in onze glampingtenten!
Camping reserveren
Bekijk website
stelle.nl